top of page
אלינה בתנוחת ישיבה פשוטה באגם

"אנו מתרגלים תנוחות יוגה כדי למצוא את השקט, לשחרר את מה שאין בו עוד צורך, ולמצוא אושר עילאי יציב ומתמשך"

קצת עלי

קצת עלי

אני אלינה גרינשפון, והייתי מאוד אומללה פעם. לא ידעתי את זה בכלל, פשוט חשבתי שאלה החיים - לכעוס, לעבוד בעבודה שאני מתעבת, להרעיב את עצמי בשביל קוביות בבטן ולהיות ממורמרת. חשבתי שהעולם אכזרי, שהכל צריך להיות קשה, ושאושר זה ללוזרים או לאנשים שלקחו סמים קשים.

ואז... מצאתי את היוגה והכל השתנה.

גיליתי את היוגה במקרה בחדר הכושר, ועברתי איתה תהליכים עמוקים ביבשות שונות, למדתי קורס, ועוד אחד, וסדנה ועוד אחת, והתחלתי ללמד, והמשכתי, והגעתי למאות תלמידים - ואני עדיין לא בודהה.

אבל מה אני כן ?

 רגועה יותר, שמחה יותר, אסופה יותר, מאוזנת יותר. מערכות היחסים בחיי השתפרו, היכולת שלי להתאושש ממשברים השתפרה, ואני יותר בריאה משהייתי אי פעם (גדלתי עם שלל מחלות).

לתרגל יוגה לא מבטיח לנו הארה, אבל תרגול היוגה עוזר להשתחרר גם מהציפייה להארה.

הגישה שלי היא פשוטה: תרגול יציב, חזרתי, בלי כאב ובלי מאמץ, רק מתוך שחרור והרפייה, עם המון תשומת לב לבטיחות. ככה, לאט לאט, אפשר לשחרר את גורמי הסבל ולמצוא את האושר.

השירותים שלי

אז בואו לתרגל איתי יוגה!

אנשים במרכז היוגה בראש העין

שיעורים בקבוצה

יוגאלינה סטודיו יוגה בראש העין הוא לא סטודיו רגיל, וכזה שלא פשוט למצוא בישראל. כשנכנסים בדלתותיה של מה שנראה כמו דירה רגילה, מגלים שהגענו לבית מדרש ללימודי יוגה. החלל מעוצב בצורה נעימה, חמה ומזמינה, ומייד ברור שבאנו למשהו אחר, שונה. שאנחנו נצא מפה אחרים, שונים. אנחנו מסתכלים על היוגה כעיסוק שאמנם עוזר לחזק את הגוף ולהגמיש אותו, אבל כל מה שנלמד – נלמד כדי לשפר את חיינו גם מחוץ למזרון. 

האווירה בשיעורים מאוד נעימה, ההסברים ברורים לכל אוזן, והלימוד מעמיק, הרבה מעבר לתנוחת היוגה.

שיעור פרטי באגם ראש העין

שיעורים פרטיים

ללמוד באופן אישי, פרטי ופרטני, זאת דרך מדהימה ללמוד יוגה. 

בימים הקדומים, יוגה נלמדה מתלמיד למורה, בצורה אינטימית וייחודית. השיעורים הותאמו לתלמיד – לדרכו, למצבו הגופני, האנרגטי, למיינד שלו. המורה היה רואה את התלמיד ומכוון אותו בדיוק בצורה שמתאימה לו. 

שיעור יוגה פרטי מאפשר לי את ההזדמנות לראות אותך, ורק אותך, במשך זמן ייחודי שכל כולו עוסק בשיפור ובהתקדמות שלך.

אלינה בתנוחת מדיטציה

טיפול פסיכויוגה

יוגה היא הרבה יותר מתרגול של תנוחה כזאת או אחרת, אלא דרך להכרה עצמית מושלמת. דרך היוגה מציעה לנו שלל כלים לחיות חיים טובים יותר, תוך עבודה עם הגופים שמרכיבים אותנו - הגוף הפיזי, המנטלי, האנרגטי והרוחני. בטיפול פסיכויוגה נעבוד עם כל הכלים שיש ליוגה להציע על מנת לעזור לנו להגשים את מציאות חיינו. למי זה מתאים? לאנשים שרוצים ללמוד להתרכז יותר טוב כדי להשלים פרוייקט, להצליח בעבודה או בלימודים; למי שאובחנו כסובלים מהפרעות קשב ורוצים לרכוש כלים מעשיים להתנהלות בחיים; למי שסובלים ממחשבות טורדניות ומחרדה; ולכל מי שרוצה לשפר את איכות החיים.

לקוחות ממליצים
Image by Simon Migaj
ביקורת בן פדרמן
ביקורת יוליה ריבלניק
ביקורת טל קורובקין
ביקורת עדן ינוביץ
ביקורת 5
ביקורת 4

לקוחות ממליצים

צור קשר1

לייעוץ חינם, השאירו פרטים!

להתייעצות, שאלות ורישום לשיעורים, דברו איתי!

קתרוס 22, ראש העין

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube
bottom of page